حضور عکاسان تئاتر در «ده روز با عکاسان»

logo11

سومین برنامه «ده روز با عکاسان» در ششمین روز برگزاری خود میزبان انجمن عکاسان خانه تئاتر ایران خواهد بود که ۲۷ دی در خانه هنرمندان برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی انجمن عکاسان ایران، ششمین روز برنامه «ده روز با عکاسان» که ۲۷ دی در خانه هنرمندان برگزار می‌شود، به انجمن عکاسان خانه تئاتر ایران اختصاص دارد. در نوبت ظهر این روز کارگاه «عکاسی مستند» از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۳۰ از سوی محمد غفوری برپا می‌شود و در نوبت عصر شهاب الدین عادل، عکاس نام آشنای ایرانی از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۸ در مورد «عکاسی تئاتر» صحبت می‌کند.
بعد از نمایش فیلم از ساعت ۱۸ الی ۱۸:۳۰ پانل «نشانه شناسی در عکاسی» با حضور دکتر فرزان سجودی و مهدی مقیم نژاد به عنوان کارشناس عکاس برگزار می‌شود.
در سومین دوره «ده روز با عکاسان» تمامی گالری‌های خانه هنرمندان ایران به طور همزمان به این برنامه تعلق گرفته است که به همین منظور گالری بهار به انجمن عکاسان ایران، گالری تابستان به انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، گالری نامی به انجمن عکاسان خانه تئاتر ایران، گالری میرمیران به انجمن عکاسان سینمای ایران، گالری پاییز به انجمن عکاسان میراث فرهنگی، گالری زمستان به انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران و گالری ممیز به انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس اختصاص داده شده است.
سومین دوره «ده روز با عکاسان» با دبیری ابراهیم صافی از ۲۱ الی ۳۰ دی سال ۹۳ در خانه هنرمندان ایران به نشانی خيابان طا‌لقاني، خيابان موسوي شمالي (فرصت)، ضلع جنوبی باغ هنر درحال برگزاری است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.