پنجم بهمن سیزدهمین دوسالانه عکس ایران کلید می‌خورد

13
سیزدهمین دوسالانه عکس ایران پنجم بهمن سال ۹۳ در موزه هنرهای معاصر تهران آغاز به کار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی انجمن عکاسان ایران، سیزدهمین دوسالانه عکس ایران که امسال از سوی انجمن عکاسان ایران و با همکاری مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود، پنجم بهمن سال جاری در موزه هنرهای معاصر تهران آغزا به کار می‌کند.
این رویداد درحالی برگزار می‌شود که جامعه عکاسی ایران از دهم دی ماه ۹۳ طی ده روز یکی از گردهمایی‌هایی سالانه خود را برگزار کرد و سومین «ده روز با عکاسان» را با مشارکت هفت انجمن تخصصی عکاسی به پایان برد.
پنج روز بعد از اتمام این حرکت، جامعه عکاسی ایران باردیگر دور هم جمع می‌شوند تا در سیزدهمین دوسالانه عکس ایران شرکت کنند. این دوسالانه همچنین امسال یک تفاوت عمده با دوره‌های قبل دارد. امسال وزارت ارشاد با عهده دار کردن انجمن عکاسان ایران در برگزاری این برنامه، باعث شده است اعضای یک انجمن تخصصی امور مربوط به یکی از بزرگترین رویدادهای عکاسی کشور را انجام دهند و با این کار مقدمه دیگری برای رشد و گسترش نهادهای تخصصی و خصوصی را فراهم آورند.
مراسم افتتاح سیزدهمین دوسالانه عکاسی ایران به دبیری اسماعیل عباسی ساعت  ۱۷در موزه هنرهای معاصر تهران به نشانی خیابان کارگر، جنب پارک لاله برگزار می‌شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.