۱۰ روز با عکاسان چه عکس هایی را به نمایش می گذارد؟

عکس های فیلم سینمایی محمد(ص) در پنجمین همایش ۱۰روز با عکاسان به نمایش گذاشته می شود.

به گزارش روابط عمومی پنجمین همایش ۱۰ روز با عکاسان، انجمن عکاسان سینمای ایران عکس های فیلم محمد(ص) ساخته مجید مجیدی از محمد فوقانی را در گالری بهار خانه هنرمندان در پنجمین همایش ۱۰ روز با عکاسان به نمایش می گذارد.

انجمن عکاسان میراث فرهنگی با توجه به اهمیت موضوع میراث طبیعی ایران و ثبت اولین میراث طبیعی ایران؛ کویر لوت در مجمع سالانه ۲۰۱۶ یونسکو، عکس های کویر را در این همایش در گالری پاییز به نمایش می گذارد.

عکس های ساسان مویدی از کوبانی، عکس های زنده یاد علیقلی ضیایی از خرمشهر، و عکس های میشل ستبون؛ عکاس فرانسوی از انقلاب اسلامی در بخش انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس در گالری ممیز خانه هنرمندان به نمایش گذاشته می شود.

عکس های تئاتر در گالری نامی، عکس های تبلیغاتی، صنعتی در گالری تابستان و عکس های انجمن عکاسان نگاه در گالری میرمیران در پنجمین همایش ۱۰ روز با عکاسان در خانه هنرمندان به نمایش در می آید.

انجمن عکاسان ایران نیز در پنجمین همایش ۱۰ روز با عکاسان، ۱۲ مجموعه و پروژه عکس را از هشت عکاس در گالری زمستان به نمایش می گذارد. مجموعه های”فیدل کاسترو”(محمد فرنود)،  “آسمان کوتاه است”(بهزاد بهروز نیا)، “لطفا بر روی تصاویر مطلب ننویسید” (محمود بازدار) عکس هایی با موضوع یادگاری ها و دلنوشته های روی یادمان ها و تصاویر در مناطق عملیاتی،  “گورگاه”(صمد قربانزاده)، “زندگی مجازی در دنیای واقعی” (مجید زکی زاده)، “کیانشهر” مریم کمار، “تنها طوفان کودکان ناهمگون می زاید” (مریم وحدتی) عکس هایی از زادگاههای دو رییس جمهور، آرادان؛ زادگاه محمود احمدی نژاد و سرخه؛ زادگاه حسن روحانی در استان سمنان، “وقتی که باران بند آمد” (مهدی معصومی گرجی) با موضوع خشکی دریاچه ارومیه و “دیوار” (ولی الله سابقی)، “عکس های موبایلی(مجید سعیدی)، “نور و شمشیرباز”(جاوید نیکپور) و “آلترناتیو”(زینب ثقفی) در این بخش روی دیوار گالری زمستان می رود.

پنجمین همایش ۱۰ روز با عکاسان ساعت ۱۸(۶عصر) جمعه ۱۹ آذرماه در خانه هنرمندان ایران افتتاح می شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.