تغییر زمان کارگاه محمد غفوری

logo11

«عکاسی در شهر» مورد بحث «ده روز با عکاسان» قرار می‌گیرد

موضوع «عکاسی در شهر» با حضور نمایندگان نیروی انتظامی، قوه قضائیه و مجلس شورای اسلامی ۲۸ دی در خانه هنرمندان بررسی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن عکاسان ایران، در نوبت ظهر هفتمین روز برگزاری «ده روز با عکاسان» که ۲۸ دی در خانه هنرمندان برگزار می‌شود، کیارنگ علایی از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۳۰ کارگاه «گزاره نویسی در عکس‌های معاصر» را برپا می‌کند و در ادامه از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۷:۳۰ پانل «رسانه‌های دیجیتال» با شرکت نمایندگان سایت‌های عکاسی، دوربین دات نت، چیلیک، وان پیکس و سایت عکاسی با حضور محمدمهدی رحیمیان به عنوان کارشناس برگزار می‌شود.

در بخش پایانی هم از ساعت ۱۷:۴۵ الی ۲۰ موضوع «عکاسی در شهر» با شرکت نمایندگان نیروی انتظامی و کارشناسانی همچون فرزاد هاشمی و رامین کاکاوند به بحث گذاشته می‌شود.

همچنین کارگاه «عکاسی مستند» محمد غفوری که قرار بود، ۲۷ دی در خانه هنرمندان برگزار شود به ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲:۳۰ روز دوشنبه، ۲۹ دی انتقال یافت.

در سومین دوره «ده روز با عکاسان» تمامی گالری‌های خانه هنرمندان ایران به طور همزمان به این برنامه تعلق گرفته است که به همین منظور گالری بهار به انجمن عکاسان ایران، گالری تابستان به انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، گالری نامی به انجمن عکاسان خانه تئاتر ایران، گالری میرمیران به انجمن عکاسان سینمای ایران، گالری پاییز به انجمن عکاسان میراث فرهنگی، گالری زمستان به انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران و گالری ممیز به انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس اختصاص داده شده است.

سومین دوره «ده روز با عکاسان» با دبیری ابراهیم صافی از ۲۱ الی ۳۰ دی سال ۹۳ در خانه هنرمندان ایران به نشانی خيابان طا‌لقاني، خيابان موسوي شمالي (فرصت)، ضلع جنوبی باغ هنر درحال برگزاری است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.